İddia: Fenerbahçe Başkanlığını bırakacağını söyleyen Ali Koç tekrar aday olma kararı aldı

Geçmişte yaptığı açıklamalarda 3. dönem için genel kurulda aday olmayacağını söyleyen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un kararını değiştirdiği öne sürüldü. 

Haber Global Spor Müdürü Sercan Hamzaoğlu’nun haberine göre; futbolda başarısız geçen bir sezonun ardından karşı karşıya kaldığı tüm eleştirilere rağmen Koç yeniden aday olmaya karar verdi. 

21 Nisan’da Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı’nın şampiyonluğu sonrasında açıklama yapan Ali Koç, yeniden aday olup olmayacağı sorusuna “Ne yapıp yapmayacağımı yakında açıklayacağım” yanıtını vermişti.  

İş insanı Saadettin Saran da Ali Koç’un yeniden aday olması durumunda aday olmayacağını belirtip kararını açıklamasını istemiş ve “Ali Koç’un aday olup olmama konusunda irade koymaması, hazırlıklarımızı zora soktu” demişti. Saran, Koç’un adaylığını cuma gününe kadar açıklamaması durumunda her türlü aday olacağını vurgulamıştı.

Adaylığını açıklayacağı öne sürülen bir diğer isim olan eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, “Böyle bir hazırlık olursa bunu kendisinin bildireceğini” ifade etti. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x