Ünlü model Cara Delevingne’in evi yandı

Ünlü model ve oyuncu Cara Delevingne, yaşadığı olayla şoke oldu. Delevingne’in Los Angeles’taki evi yangında kül oldu. Model, iki kedisini kurtardıkları için itfaiye ekiplerine teşekkür etti. Yangının saat 04.00 sıralarında çıktığı belirtildi. Yangını söndürmek için Los Angeles İtfaiye Departmanı’ndan yaklaşık 100 itfaiyeci görev aldı. Yüzbaşı Adam VanGerpen yaptığı açıklamada, “Tavan arasında çıktı ve evin büyük bir kısmına yayıldı. Yani evde çok fazla hasar var” dedi.

Londra’da Playhouse Theatre’da West End’deki Kabare canlandırmasında Sally Bowles rolünü oynayan Delevinge, olayı Instagram’da paylaştı ve kedilerinin fotoğrafını yayınlayarak, “Bugün kalbim kırıldı… İnanamıyorum. Hayat bir anda değişebiliyor. Sahip olduklarınızın kıymetini bilin” diye yazdı. Bir sonraki gönderide de evinin dışındaki birkaç itfaiye araçlarının videosunu paylaştı. Başka bir gönderide de “Yardım etmek için gelen tüm itfaiyecilere ve insanlara tüm kalbimle teşekkür ederim” dedi.

Ayrıca yangın çıktığı sırada içeride olan evin bakıcısının hafif yaralandığı ve hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı bildirildi. Yangının nasıl çıktığı ise bilinmiyor ancak olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Delevinge’nin evi daha önce 2021’de Architectural Digest’in YouTube kanalında yer almıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x